Nowe referencje audyt energetyczny dla budynku o kubaturze 100 000 m.sześć.

Każde wykonanie audytu energetycznego  zakończone przyznaniem środków finansowych i zrealizowaniem prac termomodernizacyjnych to satysfakcja zawodowa dla autora audytu i potwierdzenie jego fachowych umiejętności.

W dziale referencje można zapoznać się z opinią wystawioną przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki. Firma Eko Audytor była autorem audytu energetycznego dla jednego z największych budynków we Wrocławiu – dla Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.  Usytuowany pomiędzy Mostem Pokoju a Mostem Grunwaldzkim gmach o kubaturze ponad 100 000 m³ został poddany termomodernizacji dofinansowanej z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.  Łączna kwota prac to ponad 8 milionów złotych. Przyznanie środków z programu GIS (Green Investment Scheme, czyli System Zielonych Inwestycji) jest poprzedzone bardzo wnikliwą weryfikacją wniosku i audytu energetycznego.

Jeżeli planują Państwo ubiegać się o dofinansowanie z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska lub Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska to potwierdzone referencjami doświadczenie firmy Eko Audytor będzie w tym bardzo pomocne.